PashaGroup Web Design & Web Development - Web Tasarım - WEB HOSTİNG
PashaGroup Web Design & Web Development PashaGroup Web Design & Web Development

Telefon +90 212 614 29 80   Telefon +90 532 344 61 43   Mail info@pashagroup.net

Banka Hesap NumaralarıÖdeme Bildirim FormuBiz Kimiz

hizmetlerimiz

     
     
     
     

kartvizit3

 

Kartvizit

 

       Bilinen en eski reklam yöntemlerinden biridir kartvizit. Küçük olsun büyük olsun kullanmayan işletme yoktur. Cebinizde çok rahat bir şekilde taşınabileceği ve maliyetlerinin uygun olması sebebiyle olmazsa olmazlardandır.

 

       Fakat günümüzde bunada gerekli önem ve değer verilmemektedir. "Altı üstü kartvizit işte!" dememek gerekir.

       Kartvizitin hem grafiksel hemde içeriksel olarak profesyonel hazırlanması gerekmektedir. İnce detayları hesaplanarak, kurumunuzun kimliğine en iyi şekilde temsil etmelidir.

 

  • Kartvizit bir firmanın en önemli tanıtım aracıdır.
  • Sade ve şık olmalıdır.
  • Abartıdan kaçınılmalıdır.
  • Göz yormamalıdır.
  • Kurumsal kimliğe uygun olmalıdır.

 

 

kartvizit1kartvizit4

site güncelleme

 

Web Sitesi Güncelleme & Bakım Hizmeti

 

       İnternet siteniz tamamlanıp sanal ortamda yayına verildikten sonra artık hedefiniz site ziyaretçilerinizi ve dolayısıyla müşteri portföyünüzü arttırmak olacaktır. Ayrıca İnternet siteniz ne kadar güzel olursa olsun ziyaretçiniz olmadıktan sonra kartvizit olmaktan başka bir işe yaramayacaktır.

 

       İnternet ziyaretçileri olarak hepimiz internet sitelerini gezerken ister istemez sitede belli başlı bazı hususlara dikkat ederiz. İnternet sitesinin hızlı açılması, sayfalar arası erişilebilirlik, aradığımıza kolay ulaşmak, firma ve ürünlerle ilgili bilgi almak, bu bilgilerin güncel olması, varsa firma ile ilgili haber ve duyuruların takibi gibi hususlar bir web sitesi için olmazsa olmazlardır.

 

       Müşteri, talepleri doğrultusunda internet sitesinin hazırlanıp yayına verilmesinden sonra ihtiyaç hissettiği takdirde Üretmake' den destek almaya devam edebilir.

Müşteri internet ortamında her daim destek alabilmek adına uygun ücreti karşılığında aylık, yıllık yada proje bazlı güncelleme ve bakım hizmeti talep edebilir. Bu kapsamda;

 

  • İnternet sitesindeki tüm ürün güncellemeleri,
  • Resimli yada resimsiz Güncel Haber ve duyuruların sitede yayınlanması,
  • Arama Motorları için SEO Çalışmaları ve destekleyici sitelerin hazırlanması,
  • Müşterilere Toplu Mail gönderimleri,

grafik tasarim

 

Grafik Tasarım

 

       Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir.

 

       Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm, ve birlik geçerlidir.

 

       Bir kişiyi etkilemenin yolu ilk olarak görsellikten geçer. Ne söylendiği ikinci plandadır. Firmalar öncelikle göze hitap ederek hedef kitleleri ile iletişim kurmayı başarırlar. PashaGroup, yaptığı tasarımlarla müşteri ile hedef kitle arasında en etkili bağı kurar. Logodan kataloğa, broşürden evrağa tasarladığı kurumsal kimlikler sayesinde markayla müşterisi arasında bir “ilk görüşte aşk” yaşanır.